voorjaar competitie 2019

Dit zijn de definitieve teamindelingen voor de voorjaarscompetitie. Mocht je nog op zoek zijn naar een extra speler voor je team, kijk dan even in de reserve lijst. Daar vindt je een groep zeer enthousiaste spelers die nog een team zoeken of af en toe mee willen doen!  
 
Voor vragen, mail naar aanmeldenvjc2019@gmail.com.
 
Aanvangstijden en baanschema's voor iedere speeldag worden de komende 2 weken bekend gemaakt. 
 
In het algemeen geldt: 
Dinsdag en donderdag: 9.00 uur verzamelen, 9.30 uur spelen.
Vrijdag: 19.00 uur verzamelen, 19.15 uur  spelen.
Lees meer

Vrijdag avond competitie

 Baanschema 19 april 2019

19 apr. Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8
19:15-19:45 TRAININGSBAAN TRAININGSBAAN MOONEN1 MOONEN2 DEN DULK1 VAN DEN BERG1 BLOM1 TRAININGSBAAN
19:45-20:15 TRAININGSBAAN TRAININGSBAAN MOONEN1 MOONEN2 DEN DULK1 VAN DEN BERG1 BLOM1 TRAININGSBAAN
20:15-20:45 TRAININGSBAAN TRAININGSBAAN MOONEN1 MOONEN2 DEN DULK1 VAN DEN BERG1 BLOM1 BLOM2
20:45-21:15 TRAININGSBAAN TRAININGSBAAN MOONEN3 MOONEN4 VAN DEN BERG3 VAN DEN BERG2 BLOM3 BLOM2
21:15-21:45 DEN DULK2 DEN DULK3 MOONEN3 MOONEN4 VAN DEN BERG3 VAN DEN BERG2 BLOM3 BLOM2
21:45–22:15 DEN DULK2 DEN DULK3 MOONEN3 MOONEN4 VAN DEN BERG3 VAN DEN BERG2 BLOM3 BLOM4
22:15-22:45 DEN DULK2 DEN DULK3       VAN DEN BERG4   BLOM4
22:45-23:15   DEN DULK4       VAN DEN BERG4   BLOM4
23:15-23:45   DEN DULK4       VAN DEN BERG4    
23:45-00:15   DEN DULK4            
Lees meer

Zaterdag Voorjaar Competitie

 

Zaterdag 6 april 2019

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8
09:00 - 11:00 DD WOC 3 DD WOC 3 DE WOC 2 DE WOC 2     DE WOC 3 DE WOC 3
11:00 - 13:00 DD WOC 3 DD WOC 3 DE WOC 2 DE WOC 2 HE WOC 1* HE WOC 1* DE WOC 3 DE WOC 3
13:00 - 14:30 HE 35+WOC 1 HE 35+WOC 1 DE WOC 2 DE WOC 2 HE WOC 1 HE WOC 1 DE WOC 3 DE WOC 3
14:30 - 16:00 HE 35+WOC 1 HE 35+WOC 1 HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 1 HE WOC 1 DE WOC 1 DE WOC 1
16:00 - 17:30 HE 35+WOC 1 HE 35+WOC 1 HE WOC 3 HE WOC 3     DE WOC 1 DE WOC 1
17:30 - 19:00     HE WOC 3 HE WOC 3     DE WOC 1 DE WOC 1
                 
                 
                 
Team Aanvoerder Gasten Begintijd
HE WOC 1 Michael van Riet Paap     11:30
HE WOC 3 Floris van Foreest     14:30
HE 35+WOC 1 Jop Mur     13:00
DE WOC 1 Jamie Rozeboom     14:30
DE WOC 2 Irma van Veen     9:00
DE WOC 3 Reina Kors     9:00
DD WOC 3 Carla Hulsman     9:00

 

Lees meer

Zondag Voorjaar Competitie 2019

Baanschema Voorjaar Competitie Zondag 7 april 2019

  Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8
09:00 - 10:30 Groen WOC 1 ** Groen WOC 1 ** WOC2 jongens 14 WOC2 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC4 jongens 14 WOC4 jongens 14
10:30 - 12:00 Groen WOC 1 Groen WOC 1 WOC2 jongens 14 WOC2 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC4 jongens 14 WOC4 jongens 14
12:00 - 13:30 WOC1 meisjes 17 WOC1 meisjes 17 WOC2 jongens 14 WOC2 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC4 jongens 14 WOC4 jongens 14
13:30 - 15:00 WOC1 meisjes 17 WOC1 meisjes 17 HE 35+ WOC 1 * HE 35+ WOC 1* HE WOC 2* HE WOC 2* WOC1 gemengd 14* WOC1 gemengd 14*
15:00 - 16:30 WOC1 meisjes 17 WOC1 meisjes 17 HE 35+ WOC 1 HE 35+ WOC 1 HE WOC 2 HE WOC 2 WOC1 gemengd 14 WOC1 gemengd 14
16:30 - 18:00     HE 35+ WOC 1 HE 35+ WOC 1 HE WOC 2 HE WOC 2 WOC1 gemengd 14 WOC1 gemengd 14
                 
* middagteams Jeugd starten om 14:00 uur; Middagteams senioren starten om 14:30 uur
               
                 
Team Aanvoerder Gasten Begintijd
HE WOC 2 Paul Pruijmboom (c)     14:30
HE 35+ WOC 1 Rob Beeren (c)     14:30
WOC2 jongens 14 Arthur Coops     9:00
WOC3 jongens 14 Julius Salomons     9:00
WOC4 jongens 14 Hein Rueb     9:00
WOC1 gemengd 14 Juke Westendorp     14:00
WOC1 meisjes 17 Fleur Reurts     12:00
Groen WOC 1       9:00
Lees meer