voorjaar competitie 2019

Dit zijn de definitieve teamindelingen voor de voorjaarscompetitie. Mocht je nog op zoek zijn naar een extra speler voor je team, kijk dan even in de reserve lijst. Daar vind je een groep zeer enthousiaste spelers die nog een team zoeken of af en toe mee willen doen!  
 
Voor vragen, mail naar aanmeldenvjc2019@gmail.com.
 
Aanvangstijden en baanschema's voor iedere speeldag worden de komende 2 weken bekend gemaakt. 
 
In het algemeen geldt: 
Dinsdag en donderdag: 9.00 uur verzamelen, 9.30 uur spelen.
Vrijdag: 19.00 uur verzamelen, 19.15 uur  spelen.
Lees meer

Zaterdag Voorjaar Competitie

 

Zaterdag 1 juni Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8
10:00 - 12:00 DD WOC 4 DD WOC 4 DD WOC 2 DD WOC 2 DD WOC 1 DD WOC 1    
12:00 - 14:00 DD WOC 4 DD WOC 4 DD WOC 2 DD WOC 2 DD WOC 1 DD WOC 1 GD WOC 2 GD WOC 2
14:00 - 15:30 GE WOC 1 GE WOC 1 HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 2 HE WOC 2 GD WOC 2 GD WOC 2
15:30 - 17:00 GE WOC 1 GE WOC 1 HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 2 HE WOC 2    
17:00 - 18:30 GE WOC 1   HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 2 HE WOC 2    
17:30 - 19:00                
                 
                 
                 
Team Aanvoerder Gasten Begintijd
HE WOC 2 David Monbertrand     14:00
HE WOC 3 Floris van Foreest     14:00
DD WOC 1 Heidy Brands-Brok     10:00
DD WOC 2 Ebelien Brander     10:00
DD WOC 4 Judith Deumers     10:00
GE WOC 1 Wouter ten Brinke     14:00
GD WOC 2 Isolde de Graaff     12:00
         

 

Lees meer

Zondag Voorjaar Competitie 2019

Baanschema Voorjaar Competitie zondag 2 juni 2019 

 

Zondag 2 juni Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8
09:00 - 10:30 Groen WOC 1 ** Groen WOC 1 ** WOC3 gemengd 14 WOC3 gemengd 14 WOC1 jongens 14 WOC1 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC3 jongens 14
10:30 - 12:00 Groen WOC 1 Groen WOC 1 WOC3 gemengd 14 WOC3 gemengd 14 WOC1 jongens 14 WOC1 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC3 jongens 14
12:00 - 13:30 DD WOC 1 DD WOC 1 WOC3 gemengd 14 WOC3 gemengd 14 WOC1 jongens 14 WOC1 jongens 14 WOC3 jongens 14 WOC3 jongens 14
13:30 - 15:00 DD WOC 1 DD WOC 1 HE 35+ WOC 1 * HE 35+ WOC 1* HE WOC 2* HE WOC 2*    
15:00 - 16:30 DD WOC 1 DD WOC 1 HE 35+ WOC 1 HE 35+ WOC 1 HE WOC 2 HE WOC 2    
16:30 - 18:00     HE 35+ WOC 1 HE 35+ WOC 1 HE WOC 2 HE WOC 2    
                 
* middagteams Jeugd starten om 14:00 uur; Middagteams senioren starten om 14:30 uur
               
                 
Team Aanvoerder Gasten Begintijd
HE WOC 2 Paul Pruijmboom (c)     14:00
HE 35+ WOC 1 Rob Beeren (c)     14:00
DD WOC 1 Pauline van der Wal (c)     12:00
WOC1 jongens 14 Imme Hart     9:00
WOC3 jongens 14 Julius Salomons     9:00
WOC3 gemengd 14 Ramses Boerman     9:00
Groen WOC 1       9:00
Lees meer