Competitie spelen

Voor alle kinderen vanaf ca. 6 jaar (kleurgroepen rood, oranje, groen en geel) voor beginners én gevorderden zijn er competitieteams in het voorjaar en in het najaar. Voor de kinderen tot en met 12 is er de Kia Tennis Kids competitie. Kinderen van 11 tot en met 17 jaar kunnen meedoen met de Junioren competitie.

Als jeugdlid van WOC kun je je opgeven voor de competitie, want wedstrijdjes spelen is hartstikke leuk! Samen met de trainers delen wij de WOC-teams in. Voor kinderen die in onze selectie tennissen is meedoen aan de competitie verplicht. 

Najaarscompetitie 2021

De najaarscompetitie voor de jeugd begint dit jaar op zondag 12 september voor rood, oranje en groen en op zondag 19 september voor geel, dit zijn de speeldata

Onderstaande teams en jeugdleden zullen voor WOC najaarscompetitie 2021 gaan spelen. De teams zijn nog onder voorbehoud van eventuele laatste wijzigingen.

Mocht je vragen of opmerkingen hebben, dan kun je de jeugdcommissie natuurlijk altijd mailen

ROOD

ROOD 1

WOC 1

  • Pim Mur (c)
  • Hugo de Boer
  • Cas Groothuyse
  • Max Kraan
  • Alette Gevers Deynoot
  • Elise Hendrick

WOC 2

  • Milan Wouters
  • Bengie vd Werf
  • Philip Tax
  • Nicolas de Jong 
  • Luca Sloff
  • Kai Blumenfeld

ROOD 2

WOC 1

  • Jacky van Engelen
  • Kiki Padt
  • Lena Kuijpers
  • Sarah Lynn Garcia Figueruelo
  • Guus de Smet
  • Derk Fluit
  • Feike Holtrigter

ORANJE

ORANJE 1

WOC 1

  • Max Roelfsema
  • Lily Coops
  • Daniel Uhlenbeck (c)
  • Anna Mur
  • Malina Loretan
  • Boris Kool
  • Willem Ho

WOC 2

  • Huib Gevers Deynoot
  • Jack Rutter
  • Julius Verveer (c)
  • Adriaan van Foreest
  • Teun vd Schoot
  • Tycho van Genee
  • Mats Meijer

ORANJE 2

WOC 1

  • Emilian Loretan
  • Jens Tijkotte
  • Tommie Leijenaar
  • Barbara Sanchez (c)
  • Eber van Tiggelen
  • Floyd Tonjum
  • Sebastiaan Hogewind

WOC 2

  • Béla Wolf
  • Dieuwertje Everts
  • Vigo Staal
  • Bas Kaijser
  • Ruben Deregnaucourt
  • Madelief Guit
  • Aliza Weishut

WOC 3

  • Luca Brouns
  • Maarten Vervloet
  • Seb Klomp
  • Dries Maliepaard
  • Morris van Engelen

 Groen

GROEN 1

WOC 1

  • Manu Kempenaars (c)
  • Otis Sardjoesingh
  • Gijs van der Schoot
  • Levi Eichelsheim
  • Thomas Buis

WOC 2

  • Willem Gevers Deynoot
  • Vosse Bongers
  • Willem Kool (c)
  • Willem van Foreest
  • Lauren van Mierlo
  • Lotte Tempelman

WOC  3

  • Finn Kroese
  • Victor van Rijn
  • Joost Hische (c)
  • Storm van Hout
  • Marre Padt
  • Julie Gerritzen

WOC 4

  • Gijs Bosman
  • Oskar Evans
  • Caen Kaspers
  • Jort Mulders
  • Luit Schram

WOC 5

  • Piet Beek
  • Mick Hilders (c)
  • Abel Nabben
  • Stijn Palm
  • Hugo Schutte
  • Taeke Six
  • Pim Tijkotte

WOC 6

  • Anniek de Jong
  • Sofia van Rijn
  • Roos Schram (c)
  • Constance Terpstra
  • Merav Weishut

WOC 7

  • Simon de Boer
  • Piet van Geene
  • Victor Wesdorp (c)
  • Jasmijn Driessen
  • Olivia Huibregtsen
  • Nenna Krijnen
  • Hannah Vaandrager
  • Limor Weishut

Geel

 Junioren 11 tm 14

WOC 1

  • Marit Notenboom
  • Lizet Limburg
  • Bauke de Boer
  • Gijs van Sterkenburg (c)
  • Mees van Hezik

WOC 2

  • Renée Tempelman
  • Robin van Mierlo
  • Faas Brouwer (c)
  • Tjalling Gast
  • Stijn Schram

WOC 3

  • Vic Jansen (c)
  • Ramses Boerman
  • Noah Ferwerda
  • Boris Geijteman
  • Ayzo Coops
  • Hein Rueb

WOC 4

  • Roemer Karman
  • Tom de Rooij
  • Enzo Rietjens
  • Timo de Boer
  • Braulio Sanchez (c)
  • Amy Schram

13 tm 17 GEMENGD

WOC 1

  • Celina Lefrandt (c)
  • Iboja Glebbeek
  • Bente Tempelman
  • Arthur Coops
  • Broen Rosbergen
  • Jasper Jonker

WOC 2

  • Lotte Scheerman
  • Juke Westendorp
  • Sophia Ferwerda
  • Kaj Damwijk (c)
  • Xavier Strobl
  • Jens Sommer

WOC 3

  • Zeno de Roo
  • Merlijn Rijssenbeek
  • Isolde Verschuur
  • Suus Fokker (c)
  • Joosje van den Hoogen
  • Siem Meijerink

13 tm 17 JONGENS

WOC 1

  • Dani Akse
  • Daan van Hezik 
  • Imme Hart
  • Peer Hellemans (c)

WOC 2

  • Nout Schram (c)
  • Ties Schram
  • Tijn Moes
  • Oscar Wesdorp
  • Lars Perdok
  • Floris van Dedem
  • Peppe Coonen