Maart 2023
Zondag 26 maart
11:00 – 17:00

Openingsfestival

Maandag 27 maart
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Woensdag 29 maart
Vrijdag 31 maart
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond GD + 8&9

April 2023
Zaterdag 1 april
10:00 – 13:00

Tuindag

Onder leiding van Rineke en Frank wordt het park gezamenlijk onderhouden.

Zondag 2 april
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

Maandag 3 april
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 4 april
09:00

Competitie volwassenen

Donderdag 6 april
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 7 april
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond HD & DD

Zaterdag 8 april
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 10 april
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 11 april
09:00

Competitie volwassenen

Donderdag 13 april
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 14 april
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond GD + 8&9

Zaterdag 15 april
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Zondag 16 april
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 17 april
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 18 april
09:00

Competitie volwassenen

Donderdag 20 april
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 21 april
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond HD & DD

Zaterdag 22 april
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Zondag 23 april
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 24 april
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 25 april
09:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Donderdag 27 april
09:00 – 23:00

Koningsdag - park open, clubhuis gesloten

Tijdens koningsdag is het park gewoon geopend, maar het clubhuis is dicht. Je kunt met een tag wel gebruik maken van de tuinkamer.

Vrijdag 28 april
19:00 – 23:00

Inhaaldag competitie HD + DD + GD + 8&9

Zaterdag 29 april
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Zondag 30 april
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Mei 2023
Maandag 1 mei
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 2 mei
09:00

Competitie volwassenen

Donderdag 4 mei
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 5 mei
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond GD + 8&9

Zaterdag 6 mei
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

10:00 – 13:00

Tuindag

Onder leiding van Rineke en Frank wordt het park gezamenlijk onderhouden.

Zondag 7 mei
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 8 mei
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 9 mei
09:00

Competitie volwassenen

Donderdag 11 mei
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 12 mei
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond HD & DD

Zaterdag 13 mei
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Zondag 14 mei
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 15 mei
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 16 mei
09:00

Competitie volwassenen

Woensdag 17 mei
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Donderdag 18 mei
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

Vrijdag 19 mei
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond GD + 8&9

Zaterdag 20 mei
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Zondag 21 mei
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 22 mei
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 23 mei
09:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Woensdag 24 mei
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Donderdag 25 mei
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 26 mei
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond HD & DD

Zaterdag 27 mei
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Maandag 29 mei
09:00 – 18:00

Competitie Rood, Oranje, Groen & Geel

09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 30 mei
09:00

Competitie volwassenen

Woensdag 31 mei
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Juni 2023
Donderdag 1 juni
09:00

Competitie volwassenen

Vrijdag 2 juni
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond GD + 8&9

Zaterdag 3 juni
09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

10:00 – 13:00

Tuindag

Onder leiding van Rineke en Frank wordt het park gezamenlijk onderhouden.

Zondag 4 juni
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie Groen & Geel

09:00 – 18:00

Competitie volwassenen

Maandag 5 juni
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 6 juni
09:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Woensdag 7 juni
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Donderdag 8 juni

Inhaaldag Competitie volwassenen

Vrijdag 9 juni
19:00 – 23:00

Competitie Vrijdagavond HD & DD

Zaterdag 10 juni
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Zondag 11 juni
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie Rood, Oranje & Geel

09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Maandag 12 juni
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Dinsdag 13 juni
09:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Woensdag 14 juni
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Donderdag 15 juni

Inhaaldag Competitie volwassenen

Vrijdag 16 juni
19:00 – 23:00

Inhaaldag competitie HD + DD + GD + 8&9

Zaterdag 17 juni
09:00 – 18:00

Inhaaldag Competitie volwassenen

Maandag 19 juni
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Maandag 26 juni
19:15 – 21:15

TOSS avond (aanwezig zijn 19:05)

Woensdag 28 juni
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Juli 2023
Zaterdag 1 juli
09:00 – 23:00

Clubkampioenschappen

Zondag 2 juli
09:00 – 23:00

Clubkampioenschappen

Maandag 3 juli
15:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Dinsdag 4 juli
15:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Woensdag 5 juli
15:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Donderdag 6 juli
15:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Vrijdag 7 juli
15:30 – 23:00

Clubkampioenschappen

Zaterdag 8 juli
09:00 – 23:00

Clubkampioenschappen

Zondag 9 juli
09:00 – 23:00

Clubkampioenschappen

Woensdag 12 juli
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Zaterdag 15 juli
09:00 – 15:00

Beudeker Toernooi

15:00 – 23:00

Wicked Wimbledon

Zondag 16 juli
09:00 – 15:00

Beudeker Toernooi

Maandag 17 juli
15:00 – 21:00

Beudeker Toernooi

Dinsdag 18 juli
15:00 – 21:00

Beudeker Toernooi

Woensdag 19 juli
15:00 – 21:00

Beudeker Toernooi

19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Donderdag 20 juli
15:00 – 21:00

Beudeker Toernooi

Vrijdag 21 juli
15:00 – 21:00

Beudeker Toernooi

Maandag 24 juli
09:00

Kidsweek

Dinsdag 25 juli
09:00

Kidsweek

Woensdag 26 juli
09:00

Kidsweek

Donderdag 27 juli
09:00

Kidsweek

Vrijdag 28 juli
09:00

Kidsweek

Zaterdag 29 juli
12:00 – 23:00

WOC Open

Zondag 30 juli
10:00 – 23:00

WOC Open

Maandag 31 juli
18:00 – 23:00

WOC Open

Augustus 2023
Dinsdag 1 augustus
18:00 – 23:00

WOC Open

Woensdag 2 augustus
18:00 – 23:00

WOC Open

Donderdag 3 augustus
18:00 – 23:00

WOC Open

Vrijdag 4 augustus
18:00 – 23:00

WOC Open

Zaterdag 5 augustus
09:00 – 23:00

WOC Open

Zondag 6 augustus
09:00 – 23:00

WOC Open

Woensdag 9 augustus
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Woensdag 16 augustus
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Woensdag 23 augustus
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

Woensdag 30 augustus
19:15 – 23:00

WAM (Woensdag Avond Mix)

September 2023
Dinsdag 5 september
10:00 – 23:00

Vriendinnendag

Woensdag 6 september
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie

Woensdag 13 september
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie

Woensdag 20 september
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie

Woensdag 27 september
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie

Oktober 2023
Woensdag 4 oktober
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie

Woensdag 11 oktober
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie

Woensdag 18 oktober
19:00 – 23:00

WOC WAC interne competitie