U bent hier: Home › Competitie › Baanschema's NJC zondag

Baanschema's NJC zondag

Zondag 16 september

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

HE WOC 1

Mark van Diepen

 

T Woud 1

14:00

Jongens 11-17 WOC 2

Arthur Coops

 

Merlenhove 1

12:00

Jongens 11-17 WOC 3

Christian van der Meer

 

Ijburg 1

11:00

Gemengd 10-14 WOC 1

Philippine Borregaard

 

Krommenie 2

11:00

Groen WOC 2

Senne Roelfsema

 

Heb Durf 1

9:00

Groen WOC 4

Jochem Wijmans

 

WOC 3

9:00

World Tour Kids

 

 

 

9:00

 

Zondag 23 september

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Gemengd WOC 1

Jinte de Boer

 

Elzenhage 1

14:00

Open klasse WOC 1

Hanneke Schepers

 

Noordwijk 1

14:00

8&9 WOC 1

Frank van den Berg

 

De Meer Tennis 1

17:00

Jongens 11-17 WOC 1

Imme Hart

 

Assumburg 1

12:00

jongens 10-14 WOC 1

Miko Heijn

 

Assumburg 1

9:00

Meisjes 10-14 WOC 1

Nynke Notenboom

 

De Aemstelburgh 1

11:00

Groen WOC 1

Bauke de Boer

 

HBC 1

9:00

Groen WOC 3

Peppe Coonen

 

HBC 2

9:00

World Tour Kids

 

 

 

9:00

 

Zondag 30 september

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

HE WOC 1

Mark van Diepen

 

Strandvliet 2

14:00

Jongens 11-17 WOC 2

Arthur Coops

 

Bloemendaal 1

12:00

Jongens 11-17 WOC 3

Christian van der Meer

 

Zandvoort 1

11:00

Gemengd 10-14 WOC 1

Philippine Borregaard

 

Vijfhuizen 1

11:00

Groen WOC 2

Senne Roelfsema

 

KZTV 1

9:00

Groen WOC 4

Jochem Wijmans

 

Hillegom 2

9:00

World Tour Kids

 

 

 

9:00

 

Zondag 7 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Gemengd WOC 1

Jinte de Boer

 

Marken 1

14:00

Open klasse WOC 1

Hanneke Schepers

 

Merlenhove 1

14:00

8&9 WOC 1

Frank van den Berg

 

Het Vennewater 1

17:00

Jongens 11-17 WOC 1

Imme Hart

 

Hoofddorp 1

12:00

jongens 10-14 WOC 1

Miko Heijn

 

Festina 1

9:00

Meisjes 10-14 WOC 1

Nynke Notenboom

 

Neckslag 2

11:00

Groen WOC 1

Bauke de Boer

 

Haarlemce LTC 1

9:00

Groen WOC 3

Peppe Coonen

 

Merlenhove 2

9:00

World Tour Kids

 

 

 

9:00

 

Zondag 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

HE WOC 1

Mark van Diepen

 

PVC 1

14:00

Jongens 11-17 WOC 1

Imme Hart

 

Juliana-Hoorn 1

12:00

Jongens 11-17 WOC 2

Arthur Coops

 

Hoofddorp 3

12:00

Meisjes 10-14 WOC 1

Nynke Notenboom

 

Joy Jaagpad 1

9:00

Gemengd 10-14 WOC 1

Philippine Borregaard

 

Vijfhuizen 1

9:00

Groen 3

Peppe Coonen

 

Zwaanshoek 2

9:00

Groen 4

Jochem Wijmans

 

HBC 2

9:00

 

Zondag 21 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

GE WOC 1

Jinte de Boer

 

Zaansport 2

14:00

Open klasse WOC 1

Hanneke Schepers

 

Duinvliet 3

14:00

8&9 WOC 1

Frank van den Berg

 

Dijkzicht 1

17:00

Jongens 11-17 WOC 3

Christian van der Meer

 

Duinvliet 3

12:00

Jongens 10-14 WOC 1

Miko Heijn

 

Schoorl 1

9:00

Groen WOC 1

Bauke de Boer

 

Zandvoort 1

9:00

Groen WOC 2

Senne Roelfsema

 

De Dog 2

9:00

 

Zondag 28 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

09:00 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Jongens 11-17 WOC 3

Christian van der Meer

 

Lisse 1

10:00

Gemengd 10-14 WOC 1

Philippine Borregaard

 

Westerhout 1

10:00

Groen WOC 1

Bauke de Boer

 

Merlenhove 1

9:00

Groen WOC 3

Peppe Coonen

 

Westerzijderveld 3

9:00

Datum Titel
15-09-2018 Speelmogelijkheden tijdens najaarscompetitie
Lees meer...
27-08-2018 Start laatste tennislessen zomerseizoen 2018
Lees meer...
26-08-2018 Teams najaarscompetitie en world tour zijn bekend!
Lees meer...
24-07-2018 Belangrijk nieuws van het Bestuur
Lees meer...
05-07-2018 TENNIS-INTENSIEF: 23 T/M 27 JULI & 27 T/M 31 AUGUSTUS
Lees meer...




 


Bestuur / Commissies
Ledenlijst
Nieuws
Statuten en Huishoudelijk reglement
Financiele spelregels TC WOC 2018
Lidmaatschap »
Algemene Ledenvergadering 2018
Berichten van het bestuur 2018
Online WOC Feedback
Aanmelden
Algemeen
Contributies en Bijdragen 2018
Ledenpasje
Nieuws van de ledenadministratie
Opzeggen
Baanschema's NJC zaterdag
Baanschema's NJC zondag
Najaarscompetitie 2018: Reservelijst
Najaarscompetitie 2018: teamindelingen senioren
Competitiereglement 2018
Technische Commissie contactgegevens
Jeugd Commissie
Jeugd ledenlijst
Nieuws
Jeugd (tennis)kalender zomerseizoen 2018
Competitie Voorjaar 2018
Worldtour rood en oranje
Tennisjeugdkamp T.C. WOC zomer 2018
Veel gestelde vragen
Wachtlijst
Najaarscompetitie 2018
Evenementenkalender 2018
Woensdagavondmix (WAM) »
WOC open 2018
Ouder-kind toernooi 2018
Beudeker Jeugdtoernooi 2018
Clubkampioenschappen 2018
50+ Toss
test pagina
Algemene info WAM
Inschrijven WAM 2018
Reglement
Banen »
Training »
Clubhuis-bar
Nieuws van de bar
Reglement
Banenschema 2018
De Tennisschool van WOC
Trainer nieuws
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wijzig lidgegevens
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...