U bent hier: Home › Competitie › Baanschema's NJC zaterdag

Baanschema's NJC zaterdag

Zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Heren Enkel WOC 2

David Baas

 

Overhout 4

11:00

Dames Enkel (5) WOC 1

Heidy Brands-Brok

 

Ruine van Brederode 1

11:00

Dames Enkel WOC 1

Reina Kors

 

Ruine van Brederode 1

11:00

Gemengd WOC 1

Wouter ten Brinke

 

Hoofddorp 1

14:00

Gemengd Dubbel WOC 1

Isolde de Graaff

 

De Kikkers 2

10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 22 september

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Heren Enkel WOC 1

David Monbertrand

 

Amstelpark 1

 

Dames Enkel (5) WOC 2

Marielle Valkering

 

De kikkers 1

 

Dames Dubbel WOC 1

Claudia de Ruiter

 

Groeneveen 2

 

Dames Dubbel WOC 2

Ilse Geene

 

Joy Jaagpad 7

 

 

Zaterdag 29 september

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00 - 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Heren Enkel WOC 2

David Baas

 

Sloterplas 3

11:00

Dames Enkel (5) WOC 2

Marielle Valkering

 

Lisse 1

11:00

Dames Enkel WOC 1

Reina Kors

 

De Nieuwe Brus 1

11:00

Gemengd WOC 1

Wouter ten Brinke

 

Pim Mulier 2

14:00

Gemengd Dubbel WOC 1

Isolde de Graaff

 

De Gevers 4

10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zaterdag 6 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Heren Enkel WOC 1

David Monbertrand

 

De Hulk 1

 

Dames Enkel (5) WOC 2

Marielle Valkering

 

De Hulstenaar 1

 

Dames Dubbel WOC 1

Claudia de Ruiter

 

Hofgeest 1

 

Dames Dubbel WOC 2

Ilse Geene

 

Haarlemse LTC 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 13 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

 

 

 

 

 

Dames Enkel (5) WOC 1

Heidy Brands-Brok

 

Festina 1

 

Dames Enkel WOC 1

Reina Kors

 

Bloemendaal 1

 

Gemengd WOC 1

Wouter ten Brinke

 

Kontakt 1

 

 

Zaterdag 20 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Heren Enkel WOC 1

David Monbertrand

 

De Spatter 1

 

Heren Enkel WOC 2

David Baas

 

DDV 6

 

Dames Enkel (5) WOC 1

Heidy Brands-Brok

 

Hofgeest 1

 

Gemengd Dubbel WOC 1

Isolde de Graaff

 

Kontakt 3

11:00

 

Zaterdag 27 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baan 1

Baan 2

Baan 3

Baan 4

Baan 5

Baan 6

Baan 7

Baan 8

10:00 - 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00 - 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

13:00 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00 - 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 - 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team

Aanvoerder

Gasten

Begintijd

Dames Dubbel 1

Claudia de Ruiter

 

HBC 2

 

Dames Dubbel 2

Ilse Geene

 

DEM 3

 

Gemengd WOC 1

Wouter ten Brinke

 

De Boekhorst 1

 

Datum Titel
15-09-2018 Speelmogelijkheden tijdens najaarscompetitie
Lees meer...
27-08-2018 Start laatste tennislessen zomerseizoen 2018
Lees meer...
26-08-2018 Teams najaarscompetitie en world tour zijn bekend!
Lees meer...
24-07-2018 Belangrijk nieuws van het Bestuur
Lees meer...
05-07-2018 TENNIS-INTENSIEF: 23 T/M 27 JULI & 27 T/M 31 AUGUSTUS
Lees meer...




 


Bestuur / Commissies
Ledenlijst
Nieuws
Statuten en Huishoudelijk reglement
Financiele spelregels TC WOC 2018
Lidmaatschap »
Algemene Ledenvergadering 2018
Berichten van het bestuur 2018
Online WOC Feedback
Aanmelden
Algemeen
Contributies en Bijdragen 2018
Ledenpasje
Nieuws van de ledenadministratie
Opzeggen
Baanschema's NJC zaterdag
Baanschema's NJC zondag
Najaarscompetitie 2018: Reservelijst
Najaarscompetitie 2018: teamindelingen senioren
Competitiereglement 2018
Technische Commissie contactgegevens
Jeugd Commissie
Jeugd ledenlijst
Nieuws
Jeugd (tennis)kalender zomerseizoen 2018
Competitie Voorjaar 2018
Worldtour rood en oranje
Tennisjeugdkamp T.C. WOC zomer 2018
Veel gestelde vragen
Wachtlijst
Najaarscompetitie 2018
Evenementenkalender 2018
Woensdagavondmix (WAM) »
WOC open 2018
Ouder-kind toernooi 2018
Beudeker Jeugdtoernooi 2018
Clubkampioenschappen 2018
50+ Toss
test pagina
Algemene info WAM
Inschrijven WAM 2018
Reglement
Banen »
Training »
Clubhuis-bar
Nieuws van de bar
Reglement
Banenschema 2018
De Tennisschool van WOC
Trainer nieuws
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wijzig lidgegevens
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...