U bent hier: Home › Competitie › Najaarscompetitie 2018: teamindelingen senioren

Najaarscompetitie 2018: teamindelingen senioren

De indelingen voor de Najaarscompetitie zijn bekend! Hier kun je jouw poule vinden.

 

Donderdag

Team

Klasse

Spelers

WOC1

2e DD 17+

Tineke Kothe (c)

 

 

Bernadette Blom

 

 

Monique Danser

 

 

Therissa Heijn

 

 

Ellen Kimman

 

 

Irene van Rijsoort

 

 

Annemieke van der Wouw

 

 

 

WOC2

3e DD 17+

Sandra Korse (c)

 

 

Marielle van den Dries

 

 

Louise Kuiper

 

 

Floor Wolfs

 

 

Annemiek Hart

 

 

Simone Kuitems

 

 

Jolanda Smit

Vrijdag

Team

Klasse

Spelers

WOC1

3e GD 17+

Fleur den Dulk (c)

 

 

Sijmen Verveer

 

 

Bertine Muller

 

 

John Brinkman

 

 

Nathalie Tromp

 

 

Jeroen Tromp

Zaterdag

Team

Klasse

Spelers

WOC1

Hoofdklasse HE17+

David Monbertrand (c)

 

 

Tristan Schiff

 

 

Kilian Handels

 

 

Michael van Riet Paap

 

 

Joost Brand

 

 

Luc de Ruiter

 

 

Jesse Kriek

 

 

 

WOC2

3e HE 17+

David Baas (c)

 

 

Toon Beeren

 

 

Thijmen Peek

 

 

Reinout Midjek

 

 

Martijn Panis

 

 

Jesper Boots

 

 

Rob Beeren

 

 

 

WOC1

2e DE 17+

Heidy Brands-Brok (c)

 

 

Marielle Leering

 

 

Eline Leering

 

 

Leonie van Dijken-Bloemendaal

 

 

Sylvia Wijsman

 

 

Maaike Maas

 

 

 

WOC2

3e DE 17+

Marielle Valkering (c)

 

 

Pam van Noordwijk

 

 

Monique de Bresser

 

 

Nathalie Tromp

 

 

Carla Hulsman

 

 

Neeltje Mooring

 

 

Saskia van Schalkwijk

 

 

 

WOC3

4e DE 17+

Reina Kors (c)

 

 

Margret Swart

 

 

Nathaly van Asperen

 

 

Caroline Mourits

 

 

Fleur Smelt

 

 

Anneke Kampmeijer

 

 

 

WOC1

3e DD 17+

Claudia de Ruiter (c)

 

 

Saskia Boots

 

 

Pia Kolfschoten

 

 

Annemieke Hart

 

 

Pam van Noordwijk

 

 

 

WOC2

4e DD 17+

Ilse Geene (c)

 

 

Jeannet Dalenoord

 

 

Nanette Koning

 

 

Iris Langeveld

 

 

Laura van Wiechen

 

 

 

WOC1

2e G 17+

Wouter ten Brinke (c)

 

 

Erwin Rabenberg

 

 

Mascha Egberts

 

 

Wendelien van de Erve

 

 

Nicolette Schut

 

 

Bart Overes

 

 

 

WOC1

3e GD 17+

Isolde de Graaff (c)

 

 

Audry Stekkinger

 

 

Lucia den Boer

 

 

Hans Galesloot

 

 

Peter van Nieuwkoop

 

 

Juul Mulder

Zondag

Team

Klasse

Spelers

WOC1

1e HE

Mark van Diepen (c)

 

 

Jort Kriek

 

 

Tijn Boots

 

 

Bink van der Lee

 

 

 

WOC1

2e G

Jinte de Boer (c)

 

 

Philippine Borregaard

 

 

Hidde Kriek

 

 

Matthijs Molendijk

 

 

 

 

 

 

WOC1

Open klasse 35+

Hanneke Schepers (c)

 

 

Judith Deumers

 

 

Gonnie Timmer

 

 

Maartje Wijnhoven

 

 

Sabine Harjadi

 

 

Annemieke Fleerakkers

 

 

Joyce Eggink

 

 

 

WOC1

1e 8&9

Frank van den Berg (c)

 

 

Jan Kuperus

 

 

Muriel Middeldorp

 

 

Dio Verhagen

Datum Titel
15-09-2018 Speelmogelijkheden tijdens najaarscompetitie
Lees meer...
27-08-2018 Start laatste tennislessen zomerseizoen 2018
Lees meer...
26-08-2018 Teams najaarscompetitie en world tour zijn bekend!
Lees meer...
24-07-2018 Belangrijk nieuws van het Bestuur
Lees meer...
05-07-2018 TENNIS-INTENSIEF: 23 T/M 27 JULI & 27 T/M 31 AUGUSTUS
Lees meer...




 


Bestuur / Commissies
Ledenlijst
Nieuws
Statuten en Huishoudelijk reglement
Financiele spelregels TC WOC 2018
Lidmaatschap »
Algemene Ledenvergadering 2018
Berichten van het bestuur 2018
Online WOC Feedback
Aanmelden
Algemeen
Contributies en Bijdragen 2018
Ledenpasje
Nieuws van de ledenadministratie
Opzeggen
Baanschema's NJC zaterdag
Baanschema's NJC zondag
Najaarscompetitie 2018: Reservelijst
Najaarscompetitie 2018: teamindelingen senioren
Competitiereglement 2018
Technische Commissie contactgegevens
Jeugd Commissie
Jeugd ledenlijst
Nieuws
Jeugd (tennis)kalender zomerseizoen 2018
Competitie Voorjaar 2018
Worldtour rood en oranje
Tennisjeugdkamp T.C. WOC zomer 2018
Veel gestelde vragen
Wachtlijst
Najaarscompetitie 2018
Evenementenkalender 2018
Woensdagavondmix (WAM) »
WOC open 2018
Ouder-kind toernooi 2018
Beudeker Jeugdtoernooi 2018
Clubkampioenschappen 2018
50+ Toss
test pagina
Algemene info WAM
Inschrijven WAM 2018
Reglement
Banen »
Training »
Clubhuis-bar
Nieuws van de bar
Reglement
Banenschema 2018
De Tennisschool van WOC
Trainer nieuws
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wijzig lidgegevens
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...