U bent hier: Home › Competitie › Voorjaarscompetitie 2018 Zaterdag

Voorjaarscompetitie 2018 Zaterdag

KNLTB Voorjaar Noordwest 2018

Via de volgende link zijn de standen en schema’s te vinden:

https://mijnknltb.toernooi.nl/find/league?StartDate=2018-02-24&EndDate=2019-03-10&StatusFilterID=false

WOC 1 GD 17+ 1e klasse WOC 2 GD 17+ 4e klasse WOC 1 HE 17+ 2e klasse WOC 2 HE 17+ 2e klasse
Henk van Malenstein (c) Wouter ten Brinke (c) Michael van Riet Paap (c) David Monbertrand (c)
Esmee Brandt Bart Overes Joost Brandt Patrick Loretan
Myrthe Holleboom Erwin Rabenberg Kilian Handels Marc Zwartsenburg
Helene Brandt Mascha Egberts Tristan Schiff Hugo Bakker
Frits Gaus Wendelien van de Erve Martijn Schouten
Arthur Gimes Nicolette Schut Ron Scheerman
WOC 3 HE 17+ 2e klasse WOC 4 HE 17+ 3e klasse WOC 5 HE 17+ 4e klasse WOC 6 HE 17+ 6e klasse
First Muller (c) Remco Peters (c) Floris van Foreest (c) David Baas (c)
Bastiaan Verhulst Xander Zwaaf Cees Korvinus Toon Beeren
Dinesh Sonak Joost Hulshof David Menko Thijmen Peek
Bart Schreurs Arne Vosmer Jop Mur Martijn Panis
Holke Hans Boersma Jan Peter Bakker Frank van Os Reinout Midjek
Hans Erik Tuijt Wybren van Haga Alexander van Roy Jan Baas
Matthijs van Sterkenburg Pieter Zandt
Robert Bernink
Rene van Hoek
WOC 1 DE 17+ 1e klasse WOC 2 DE 17+ 3e klasse WOC 3 DE 17+ 4e klasse WOC 4 DE 17+ 4e klasse
Jamie Rozenboom (c) Heidy Brok (c) Claudia de Ruijter (c) Reina Kors (c)
Marie-Eugenie Artes Leonie Bloemendaal Irma van Veen Nathaly van Asperen
Angelina Best Bianca van Dulmen Pia Kolfschoten Caroline Mourits
Julia Ernsting Marielle Leering Saskia Boots Anneke Kampmeijer
Eveline Fiselier Eline Leering Fleur Smelt
Anouk Laskaris Maaike Maas Margret Swart
Jaclyn Mosk Sylvia Wijsman
Pauline van Wijk
WOC 1 GD 35+ 3e klasse WOC 2 GD 35+ 3e klasse WOC 1 DD 35+ 2e klasse WOC 2 DD 35+ 2e klasse
Diana van Hasselt (c) Isolde de Graaff (c) Pauline van der Wal (c) Nathalie Tromp (c)
Jos Casparie Juul Mulder Eelze Hellemans Neeltje Mooring
Bart Alphenaar Peter van Nieuwkoop Marieke Roffel Monique de Bresser
Carla Admiraal Audry Stekkinger Mechteld Jansen Schoonhoven Marielle Valkering
Hans Galesloot Marja Schipper Ilse van de Meerendonk
Lucia de Boer Anne Oggel
Barbara Sterkenburg
WOC 3 DD 35+ 3e klasse WOC 4 DD 35+ 3e klasse
Marella van der Baan (c) Ebelien Brander (c)
Marjelle Posthumus Bianca Emanuel
Maryse Unema Paula Hulsebosch
Emke Vreugdenhil Annette Bool
Judith Deumers Carla Saenen
Annemerie Fokker-Reeuwijk Annemieke Swaans
Ilona van der Heiden Rineke van Houten
Marjan Bijkersma
Datum Titel
24-07-2018 Belangrijk nieuws van het Bestuur
Lees meer...
05-07-2018 TENNIS-INTENSIEF: 23 T/M 27 JULI & 27 T/M 31 AUGUSTUS
Lees meer...
31-05-2018 Lesprogramma zomer 2018 TOWN
Lees meer...
22-05-2018 WOC jeugd valt in de prijzen bij jeugdkampioenschappen IJmond!
Lees meer...




 


Bestuur / Commissies
Ledenlijst
Nieuws
Statuten en Huishoudelijk reglement
Financiele spelregels TC WOC 2018
Lidmaatschap »
Algemene Ledenvergadering 2018
Berichten van het bestuur 2018
Online WOC Feedback
Aanmelden
Algemeen
Contributies en Bijdragen 2018
Ledenpasje
Nieuws van de ledenadministratie
Opzeggen
Baanschema zaterdag 26 mei
Baanschema zondag 27 mei
Inschrijven Najaarscompetitie 2018
Reserves
Voorjaarscompetitie 2018 Dinsdag
Voorjaarscompetitie 2018 Donderdag
Voorjaarscompetitie 2018 Zaterdag
Voorjaarscompetitie 2018 Zondag
Competitiereglement 2018
Technische Commissie contactgegevens
Jeugd Commissie
Jeugd ledenlijst
Nieuws
Jeugd (tennis)kalender zomerseizoen 2018
Competitie Voorjaar 2018
Worldtour rood en oranje
Tennisjeugdkamp T.C. WOC zomer 2018
Veel gestelde vragen
Wachtlijst
Najaarscompetitie 2018
Evenementenkalender 2018
Woensdagavondmix (WAM) »
WOC open 2018
Ouder-kind toernooi 2018
Beudeker Jeugdtoernooi 2018
Clubkampioenschappen 2018
50+ Toss
test pagina
Algemene info WAM
Inschrijven WAM 2018
Reglement
Banen »
Training »
Clubhuis-bar
Nieuws van de bar
Reglement
Banenschema 2018
De Tennisschool van WOC
Trainer nieuws
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wijzig lidgegevens
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...