U bent hier: Home › Jeugd › Competitie Voorjaar 2018

Competitie Voorjaar 2018

Voorlopige indeling

 

Zondag 

Team heren  3e klasse

Jesse Kriek

Mayro Brand

Daan Koene

Luc de Ruiter

Tijn Boots

Daan van Dijk

 

Team heren 5e klasse

Mark van Diepen

Vosse van Banning

Bink van der Lee

Jonas Pruimboom

Beer Ossekoppele

 

Team jongens 10-14 1 1e klasse

Imme Hart

Daan van Hezik

Broen Rosbergen

Arthur Coops

 

Team jongens 10-14 2 1e klasse

Peer Hellemans

Jasper Jonker

Wout Pruimboom

Kaj Damwijk

 

Team jongens 10-14 3 2e klasse

Julius Salomons

Xavier Strobl

Bruno Korvinus

Floris van Gerwen

 

Team gemengd 11-14 2e klasse

Juke Westendorp

Lotte Scheerman

Bente Tempelman

Felix Oldenziel

Joni Heijn

 

Team gemengd 11-17 1 1e klasse

Jinte de Boer

Philippine Borregaard

Hidde Kriek

Jort Kriek

Kyler Cosijn

 

Team gemengd 11-17 2e klasse

Storm Hillman

Christian van der Meer

Ede Koch

Thijmen Veldkamp

Jurre Wijmans

Fien Hellemans

Isabel Scheerman

Nynke Notenboom

 

 

Team groen 1

 

Miko Heijn

Mees van Hezik

Lizet Limburg

Hein Rueb

 

Team groen 2

Robin van Mierlo

Bauke de Boer

Ayzo Coops

Gijs van Sterkenburg

Renee Tempelman

 

Team groen 3

Peppe Coonen

Marit Notenboom

Tjalling Gast

Vic Jansen

Senne Roelfsema

 

Team groen 4

Teije Lijmer

Willem Schwandt

Famke Nobel

Eva Sillevis Smitt

Jochem Wijmans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Datum Titel
04-01-2018 Save the date voor de ALV: 28 januari 2018 om 16.00 uur
Lees meer...
04-01-2018 Zaterdag 20 januari a.s. van 19.00-23.00uur Dubbel (Tactiektraining) Wedstrijden in de Tetterodehal
Lees meer...
03-01-2018 Teams voorjaarscompetitie 2018 jeugd
Lees meer...
13-12-2017 JEUGD-WINTER-WEDSTRIJDEN(VORMEN)
Lees meer...
15-11-2017 Verslag ALV 29 oktober jl. en bestuursverslagen staan op de website
Lees meer...




 


Bestuur / Commissies
Ledenlijst
Nieuws
Statuten en Huishoudelijk reglement
Lidmaatschap »
Financiele spelregels TC WOC 2017
Algemene Ledenvergadering 2017
Berichten van het bestuur 2017
Online WOC Feedback
Aanmelden
Algemeen
Contributies en Bijdragen 2017
Ledenpasje
Nieuws van de ledenadministratie
Opzeggen
Aanmelding teams najaarscompetitie
Algemene Uitleg Competitie
Indeling Najaarscompetitie 2017
Inhaalwedstrijden NJC
Zaterdag NJC Aanvangstijd
Competitiereglement '17
Inschrijven voorjaarscompetitie 2018
Technische Commissie contactgegevens
Jeugd Commissie
Competitie Voorjaar 2018
Jeugd ledenlijst
Jeugd-trainingswetenswaardigheden 2016
Nieuws
Worldtour rood en oranje
Veel gestelde vragen
Wachtlijst
Wedstrijdverslagen
Najaarscompetitie 2017
Evenementenkalender 2017
Woensdagavondmix (WAM) »
Vriendinnendag “WIMBLEDON” 2017
Clubkampioenschappen 2017
Beudeker Jeugdtoernooi 2017
WOC open 2017
TWIF en 50+ Toss
Foto Albums
test pagina
Algemene info WAM
Inschrijven WAM 2017
Reglement
Verslag WAM Slotavond 2017
Banen »
Training »
Clubhuis-bar
Nieuws van de bar
Baan reserveren via internet
Digitaal afhangbord
Banenschema 2017
Reglement
Huren
De Tennisschool van WOC
Trainer nieuws
Baan huren op Tetterode (sept-april 2016/2017)
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wijzig lidgegevens
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...