Competitie spelen

Voor alle kinderen vanaf ca. 6 jaar (kleurgroepen rood, oranje, groen en geel) voor beginners én gevorderden zijn er competitieteams in het voorjaar en in het najaar. Voor de kinderen tot en met 12 is er de Tenniskids competitie. Kinderen van 11 tot en met 17 jaar kunnen meedoen met de Junioren competitie.

Als jeugdlid van WOC kun je je opgeven voor de competitie, want wedstrijdjes spelen is hartstikke leuk! Samen met de trainers delen wij de WOC-teams in. Voor kinderen die in onze selectie tennissen is meedoen aan de competitie verplicht.

 Najaarscompetitie 2022

De najaarscompetitie gaat weer van start! De rode, oranje en groene teams starten op zondag 11 september en op 18 september starten ook de gele teams (dit zijn alle speeldata).

De trainers en de jeugdcommissie hebben weer de indelingen van de teams gemaakt, kijk snel in onderstaand schema in welk team je zit! Op de website van de KNLTB kun je zien tegen welke clubs jouw team gaat spelen

Elk team heeft een captain, aangegeven met (c) achter de naam van de competitiespeler. De captain geeft informatie aan het competitieteam over de speeldagen en -tijden. Mocht je vragen hebben tijdens de competitie, stel deze dan aan je captain

Competitie indelingen

Onderstaande teams en jeugdleden hebben zich ingeschreven voor de WOC najaarcompetitie 2022. 

Rood

Rood 1  Team 1

  • Kai Blumenfeld
  • Guus de Smet
  • James Huisman
  • Jonathan Oostveen
  • Mare Hovius
  • Coco van Jeveren
  • Faye Collin 
  • Gijs Maris
  • Mika Maliepaard

Rood 2  Team 1

  • Charlotte Oostveen
  • Kaatje Benoits
  • Vida Beemsterboer
  • Keke van Foreest
  • Ella van Mierlo
  • Mishka Smits (c)
  • Balder Stapel
  • Sebastiaan Flu
  • Timme Hilders

Rood 2  Team 2

  • Jack van Meer
  • Boudewijn van Tienhoven
  • Magnus Hoogendoorn
  • George Davis
  • Benji Sonak
  • Ime Padt
  • Maas van Uchelen

OranjeOranje 1 Team 1

  • Oscar de Graaff
  • Meint Frankfort
  • Taeke Terpstra (c)
  • Dieuwertje Everts
  • Ruben Deregnaucourt
  • Kees  Stapel
  • Victoria Ossowska

Oranje 2 Team 1 Selectie

  • Alette Gevers Deynoot
  • Elise Hendrick
  • Pim Mur (c)
  • Max Kraan
  • Milan Wouters
  • Nicolas de Jong
  • Hessel Mellema
  • Liam Beemsterboer

Oranje 2 Team 2

  • Philip Tax
  • Hugo de Boer
  • Bengie vd Werff
  • Bernd Mous
  • Hugo de Sampayo Garrido
  • Faas van Gelder

Groen Junioren 10 tm 12

WOC 1 Groen 1 

  • Lotte Tempelman
  • Lauren van Mierlo
  • Julie Gerritzen
  • Joost Hische (c)
  • Storm van Hout
  • Finn Kroese

WOC  2 Groen 2 

  • Huib Gevers Deynoot
  • Boris Kool (c)
  • Max Roelfsema
  • Daniel Uhlenbeck
  • Otto Grimmelikhuizen
  • Jack Rütter
  • Willem Ho

WOC 3 Groen 2 

  • Lily Coops
  • Anna Mur (c)
  • Malina Loretan
  • Jens Tijkotte
  • Teun vd Schoot
  • Tycho van Genen
  • Tommie Leijenaar

WOC 4 Groen 2 

  • Piet van Geene
  • Victor Wesdorp (c)
  • David van Opstal
  • Alexander Wiersinga
  • Benjamin Verschuur

WOC 5 Groen 2  

  • Aliza Weishut
  • Eber van Tiggelen
  • Emilian Loretan
  • Adriaan van Foreest 
  • Julius Verveer (c)
  • Milene de Jong 
  • Lola Kuin

WOC 6 Groen 2

  • Béla Wolf
  • Daan Huussen
  • Vigo Staal
  • Maarten Vervloet (c)
  • Seb Klomp
  • Jack Lindenboom
  • Mats Meijer
  • Floyd Tonjum 

Geel Junioren 11 tm 14WOC 1
Hoofdklasse

  • Renée Tempelman
  • Marit Notenboom
  • Bauke de Boer
  • Gijs van Sterkenburg (c)

WOC 2
Hoofdklasse

  • Roemer Karman
  • Tom de Rooij
  • Enzo Rietjens
  • Timo de Boer (c)
  • Vic Jansen 

WOC 3
1ste klasse

  • Gijs van der Schoot (c)
  • Thomas Buis
  • Willem van Foreest
  • Willem Gevers Deynoot
  • Levi Eichelsheim
  • Manu Kempenaars

WOC 4
1ste klasse

  • Rijk Bergman
  • Victor van Rijn (c)
  • Otis Sardjoesingh
  • Vosse Bongers
  • Willem Kool

WOC 5
1ste klasse

  • Abel Nabben
  • Hugo Schutte
  • Caen Caspers
  • Luit Schram (c)
  • Jort Mulder

WOC 6
1ste klasse

  • Piet Beek
  • Mick Hilders
  • Pim Tijkotte
  • Kibo Kroese(c)
  • Taeke Six

WOC 7
3de klasse

  • Anniek de Jong
  • Roos Schram (c)
  • Constance Terpstra
  • Merav Weishut
  • Marre Padt
  • Charlotte Tammes

WOC 8
3de klasse

  • Olivia Huibregtsen
  • Nenna Krijnen (c)
  • Hannah Vaandrager
  • Limor Weishut 
  • Jasmijn Driessen
  • Noa Kuin

Geel Meisjes 13 t/m 17

WOC 1 (s)
Hoofdklasse

  • Iboja Glebbeek
  • Celina Lefrandt
  • Bente Tempelman (c)
  • Sophia Ferwerda
  • Juke Westendorp

Geel Jongens 13 t/m 17

WOC 1 
Hoofdklasse

  • Xavier Strobl
  • Kaj Damwijk (c)
  • Jens Sommer
  • Imme Hart
  • Broen Rosbergen

WOC 2
2de klasse

  • Bruno Korvinus
  • Ties Schram (c)
  • Tijn Moes
  • Lars Perdok (invaller)
  • Oscar Wesdorp 
  • Boris Geijteman
  • Tjalling Gast
  • Sanjay Le

Geel gemengd 13 t/m 17

WOC 1
1ste klasse

  • Lizet Limburg
  • Robin van Mierlo
  • Amy Schram 
  • Stijn Schram
  • Ayzo Coops (c)
  • Noah Ferwerda

WOC 2
2de klasse

  • Twan Weber
  • Gijs Bosman
  • Noortje Nupoort
  • Juul van Leeuwen
  • Siem Meijerink
  • Oskar Evans (c)