Zaterdag Voorjaar Competitie

 

Zaterdag 1 juni Baan 1 Baan 2 Baan 3 Baan 4 Baan 5 Baan 6 Baan 7 Baan 8
10:00 - 12:00 DD WOC 4 DD WOC 4 DD WOC 2 DD WOC 2 DD WOC 1 DD WOC 1    
12:00 - 14:00 DD WOC 4 DD WOC 4 DD WOC 2 DD WOC 2 DD WOC 1 DD WOC 1 GD WOC 2 GD WOC 2
14:00 - 15:30 GE WOC 1 GE WOC 1 HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 2 HE WOC 2 GD WOC 2 GD WOC 2
15:30 - 17:00 GE WOC 1 GE WOC 1 HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 2 HE WOC 2    
17:00 - 18:30 GE WOC 1   HE WOC 3 HE WOC 3 HE WOC 2 HE WOC 2    
17:30 - 19:00                
                 
                 
                 
Team Aanvoerder Gasten Begintijd
HE WOC 2 David Monbertrand     14:00
HE WOC 3 Floris van Foreest     14:00
DD WOC 1 Heidy Brands-Brok     10:00
DD WOC 2 Ebelien Brander     10:00
DD WOC 4 Judith Deumers     10:00
GE WOC 1 Wouter ten Brinke     14:00
GD WOC 2 Isolde de Graaff     12:00
         

 

Michael van Riet Paap    (Captain)
Kilian Handels
Tristan Schiff
Joost Brandt
 
David Monbertrand    (Captain)
Patrick Loretan
Andreas Moll
Marc Zwartsenburg
Ron Scheerman
Willem-Jan Elissen
Hugo Bakker
 
Floris van Foreest    (Captain)
Cees Korvinus
D. Menko
J.J. Mur
A. van Roy
P. Zandt
P. Hallebeek
Gerbrand ter Brugge
 
Jop Mur   (Captain)
Erik Fluit
Bas Pel
Job Holtrigter
Jaap Kraan
Dirk Schermerhorn
  
Jamie Rozeboom
Angeline Best
Eveline Fiselier
Marie-Eugenie Artes
Julia Ernsting
Jaclyn Mosk
Anouk Laskaris
Sandra de Kruijff
 
Irma van Veen   (Captain)
Claudia de Ruiter
Annemieke Hart
Saskia Boots
Pia Kolfschoten
Pam van Noordwijk
 
Reina Kors   (Captain)
Margret Swart
Fleur Swart
Anneke Kampmeier
Nathaly van Asperen
Carolien Mourits
 
Heidy Brands-Brok    (Captain)
Mareille Leering
Sylvia Wijsman
Eline Leering
Leonie van Dijken-Bloemendaal
Bianca van Dulmen
Maaike Maas
 
Ebelien Brander    (Captain)
Bianca Emanuel
Paula Hulsbosch
Annemieke Swaans
Hawa van Andel
 
 
Carla Hulsman   (Captain)
Nathalie Tromp
Neeltje Mooring
Pauline van Wijk
Angelica Thijssen
Diana van Hasselt
Dewi Segaar
 
Judith Deumers   (Captain)
Marella van de Baan
Annemieke Fokker-Reeuwijk
Emke Vreudenhil
Ilona van der Heiden
Mareille Posthumus
Maryse Unema
 
Wouter ten Brinke   (Captain)
Erwin Rabenberg
Bart Overes
Mascha Egberts
Wendelien vd Wel
Nicolette Schut
 
Mascha Driessen   (Captain)
Olivier Bongers
Philippine Borregaard
Jan Peter Bakker
Wianne Brandt
Frits Gaus
Wybren van Haga  (Reserve)
 
Isolde de Graaff
Audry Stekkinger
Juul Mulder
Peter van Nieuwkoop
Harm Jonker
Andre Vingerling
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Voorjaar Competitie 2019 Senioren overzicht